Diriginți 18-19


Tematica ședințelor cu părinții CN CN 18-19

 

Profesorii diriginți în ANUL ȘCOLAR 2018/2019

Repartizarea sălilor de clasă

Clasa Profesor Diriginte Sala de clasă
V MODORANU BERNADETA BLANCA Sala 4
VI BRAN CARMEN GABRIELA Sala 27, Anexa 2
IX A ARAMĂ DĂNUŢ Sala 11
IX B HÂRJABĂ ALISA Sala 26, Anexa 2
IX C BĂLINIŞTEANU ADRIAN Sala 6
IX D RUGINĂ CĂTĂLIN CONSTANTIN Sala 3
IX E CIBOTARU SIMONA ANDREEA Sala 5
IX F IFTIMIE RALUCA Sala 23, Anexa 1
X A ANTOHE CARMEN Sala 13
X B ANDRIEŞ VASILE Sala 12
X C STĂCESCU CONSTANTIN Sala 18
X D BARNA LILIANA Sala 9
X E DIACONU ŞTEFANIA Sala 25, Anexa 1
X F BOTEZATU IOAN Sala 17
XI A RUGINĂ ADINA MIHAELA Sala 2
XI B OANCEA-NEGOIŢĂ CECILIA Sala 21, Anexa 1
XI C JIANU RODICA Sala 16
XI D BEJAN DIANA Sala 15
XI E DOCAN MIHAI Sala 19
XI F BOTEZATU RALUCA MIHAELA Sala 22, Anexa 1
XII A VARTOLOMEI ELENA Sala 8
XII B DOMUNTI LOREDANA MIHAELA Lab. bio., Anexa 2
XII C CĂIUŢANU LENŢA Sala 10
XII D APOSTU TANIA Sala 7
XII E MIHAILA MIHAELA Sala 1
XII F RUSU PAULA CRISTINA Sala 24, Anexa 1
XII G MÎŞU VASILE Sala 14

 

Programarea și tematica ședințelor și lectoratelor cu părinții în anul școlar 2017-2018

 

 


Profesorii Diriginți în anul școlar 2017-2018
Repartizarea sălilor de clasă

Programarea orelor de consultare cu părinții

 

Clasa

Diriginte

Sala de clasă

Ziua şi ora

V

BRAN CARMEN GABRIELA

Sala 27, Anexa 2

Joi, 14-15

IX A

ANTOHE CARMEN

Sala 13

Luni, 14-15

IX B

ANDRIEŞ VASILE

Sala 5

Luni, 11-12

IX C

STĂCESCU CONSTANTIN

Sala 18

Marți, 14-15

IX D

BARNA LILIANA

Sala 9

Miercuri, 14-15

IX E

DIACONU ŞTEFANIA

Sala 25, Anexa 1

Joi, 14-15

IX F

BOTEZATU IOAN

Sala 17

Miercuri, 14-16

X A

RUGINĂ ADINA MIHAELA

Sala 2

Marți, 12

X B

OANCEA-NEGOIŢĂ CECILIA

Sala 21, Anexa 1

Miercuri, 14

X C

JIANU RODICA

Sala 16

Joi, 14-15

X D

BEJAN DIANA

Sala 15

Marți, 11-12

X E

DOCAN MIHAI

Sala 19

Luni, 14-15

X F

ANGHELUŢĂ-BRATU MARIANA

Sala 22, Anexa 1

Joi, 14-15

XI A

VARTOLOMEI ELENA

Sala 8

Luni, 13-14

XI B

DOMUNTI LOREDANA MIHAELA

Lab. bio., Anexa 2

Marți, 10-11

XI C

BORŞA MIHAI MARIAN

Sala 26, Anexa 2

Vineri, 14-15

XI D

APOSTU TANIA

Sala 7

Marți, 13-14

XI E

MIHAILA MIHAELA

Sala 1

Miercuri, 14

XI F

RUSU PAULA CRISTINA

Sala 24, Anexa 1

Marți, 10-11

XI G

MIHAI ALEXANDRA

Sala 14

Marți, 12

XII A

HÂRJABĂ ALISA

Sala 11

Miercuri, 12

XII B

MODORANU BERNADETA BLANCA

Sala 4

Vineri, 14

XII C

RUGINĂ CĂTĂLIN CONSTANTIN

Sala 3

Joi, 11

XII D

CĂIUŢANU LENŢA

Sala 10

Luni, 13-14

XII E

BĂLINIŞTEANU ADRIAN

Sala 6

Marți, 14

XII F

IFTIMIE RALUCA

Sala 23, Anexa 1

Miercuri, 14-15

AWSOM Powered